Kategoriler

Sitemize verilen siparişler banka onayı alındıktan sonra,  aynı gün kargolanır.,

 

Saat 16.00′ a kadar gelen siparişlerin yoğunluğa ve stok duruma bağlı olarak aynı gün kargoya verilmesi için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Teslimat adresinin Firmamıza uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Bu arada Cumartesi  ve Pazar günü verdiğiniz siparişler İlk iş günü Pazartesi kargayo verilecektir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Teslimat esnasında Kargonuzda Hasar yada ezilme olduğunu düşünüyorsanız Lütfen Kargo görevlisine Hasar Tazmin Formu Düzenletiniz.

Satın aldığınız ürünler hakkında  teyit amaçlı tarafımızca aranarak bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise hemen temin yoluna gidilir. Bu sürenin 3 günü aşması durumunda size bilgi verilir ve ürünün temin süresi müşteri tarafından kabul edilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Her türlü soru ve önerileriniz için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Teslimat Koşulları